Potřebujete poradit s velikostí? Napište nám tady nebo na whatsapp 720 154 791 :-) Nebo si domluvte návštěvu showroomu. :-)

NOVINKY

arr3Článek z focení novinek s MissNovinky pro léto 2021 v článku. Denisa Spergerova na ... ... arr3Článek z focení novinek s MissNovinky pro léto 2021 v článku. Denisa Spergerova na ... ... arr3SHOWROOMShowroom v Praze. V showroomu můžete vidět námi nabízené typy plavek a část kolekce ( výběr více... arr3KONTAKTY Fashion Island a Miss Paradise www.fashionisland.cz... arr3Backstage z našeho focení s Karolínou Kokešovou na Super.czČlánek najdete tady :) Super.cz... arr3Agáta Prachařová na moleMiss Agáta Prachařová ve video reportáži z naší poslední přehlídky. “Reportáž tady”... arr3Česká Miss - plavky a tunikyarr3Michaela OchotskáMichaela Ochotská na supercz... arr3Z naší přehlídky :)Jeden z článků z naší... arr3Focení v HarrachověJeden z článků z našeho focení v Harrachově. Více fotografíí a info tady:  Z Filipín rovnou do... arr3Finalistky Miss 2019 v našich plavkách

ZBOŽÍ V AKCI

Cena 2 900 Kč (113 EUR)
Cena 1 900 Kč (74 EUR)
Cena 1 900 Kč (74 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 250 Kč (10 EUR)
Cena 6 500 Kč (252 EUR)
Cena 2 500 Kč (97 EUR)


Zásady zpracování osobních údajů

Podmínky ochrany osobních údajů a zasílání obchodních sdělení v případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodu.

 

1) Vyplněním objednávky, nebo registračního formuláře na webových stránkách e-shopu www.plavkyzjizniameriky.cz uděluje kupující v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výslovný souhlas, aby jeho osobní údaje byly provozovatelem internetového obchodu www.plavkyzjizniameriky.cz, Ing. Lilianou Augustinovou, sídlem Donovaslá 1660. 149 00  Praha 4, IČO: 76355195 zapsané v živnostenském rejstříku Úřad městské části Praha 11, shromažďovány, archivovány a používány (a to i za pomoci elektronických informačních systémů) pro účely obchodní a marketingové, informování o nových službách, produktech, akcích a slevách, a rozesílání reklamních materiálů e-shopu www.plavkyzjizniameriky.cz, showroomu a butiku Fashion Island a to až do písemného odvolání.

 

2) Kupující souhlasí se zpracováním Osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z Kupní smlouvy a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení. Kupující rovněž souhlasí s tím, že mu může být zasílána marketingová reklama prodávajícího prostřednictvím služeb elektronických komunikací.

 

3) Kupující uzavřením Kupní smlouvy výslovně souhlasí a potvrzuje, že si je vědom a souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím a to i bez souhlasu kupujícího pro účely stanovené v § 5 odst. 2 Zákona o ochraně osobních údajů.

 

4) Osobní údaje získané od kupujícího slouží výhradně pro potřeby prodávajícího, který se zavazuje osobní údaje chránit a neposkytovat třetím osobám, není-li dále stanoveno jinak.

 

5) Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu.

 

6) Osobní údaje budou zpřístupněny pouze prodávajícímu a pouze jeho oprávněným zaměstnancům, smluvním partnerům, kteří zajišťují pro prodávajícího splnění závazků z kupních smluv (např. dopravcům), a to pouze v omezené míře umožňující řádné plnění kupních smluv.

 

7) Další příjemci osobních údajů jsou firmy Bohemiasoft s.r.o. (provozovatel eshopového systému Webareal) a GMAIL pro potřeby rozesílání reklamních a marketingových sdělení (newsletter, novinky, akce, slevy, pozvánky na Fashion show).

 

8) Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, dle §11, 21 zák. č. 101/2000 Sb.

 

9) Na žádost kupujícího bude umožněn přístup k jeho shromážděným osobním údajům.

 

10) Kupující má právo požádat prodávajícího o informaci, jakým způsobem jsou jeho osobní údaje zpracovávány a prodávající je povinen mu tuto informaci bez zbytečného odkladu sdělit.

 

11) Kupující má právo souhlas se zpracováním osobních údajů písemně odvolat, má právo na přístup k údajům, právo požádat o opravu, doplnění, zablokování nebo likvidování osobních údajů.

 

12) Kupující je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě, a je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů. Kupující dále prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů může ve vztahu k prodávajícímu odvolat písemným oznámením doručeným na e-mail: info@fashionisland.cz

 

13) Spotřebitel má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje může kupující kdykoli aktualizovat, a to zasláním aktuálních osobních údajů na e-mail: info@fashionisland.cz

 

14) Souhlas se zpracováním osobních údajů může kupující odvolat písemně na e-mail: info@fashionisland.cz

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 24.5.2018

 

 

ZTMyMzNk