NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 5 500 Kč (250 EUR)
Cena 4 500 Kč (205 EUR)
Cena 4 500 Kč (205 EUR)

KONTAKTY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 

 Pokyny k péči o zakoupené zboží

Vámi zakoupené zboží jako oblečení a plavky bylo navrženo tak, že můžete mít něco speciálního. Jeho doplňky jako  komponenty, korálky, vyšívání a další ruční zdobení je vytvářeno speciálním postupem a je potřeba velmi opatrné péče. Barevné variace a povrchové zdobení je originální u každého modelu, a proto odlišnosti nemohou být považovány za vadu.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně péče o zboží zakoupené v showroomu i v e-shopu se na nás neváhejte obrátit. Kontakt: Whatsapp +420 720 154 791, e-mail: info@fashionisland.cz

Pokyny k péči o oblečení

Jemné a lehké tkaniny perte pouze v ruce. Nesprávně použitá sušička, bělidlo, ždímání a nesprávně nastavená teplota praní může oblečení poškodit.  Veškeré zdobené oblečení a oblečení s kovovými prvky pouze praní v ruce nebo chemické čištění. Ostatní oblečení lze prát v pračce při nízké teplotě max. do 40 stupňů.

Oblečení zdobené peřím – pouze chemické čištění. Nesušit v sušičce ani na topení. Nebělit. Neukládejte vlhké.

Žehlení doporučujeme pouze párou, na lehké a tenké materiály nepřikládat žehličku, ale žehlit párou ze vzdálenosti cca. 20-40 cm podle množství a intenzity páry. Pokud potřebujete oblečení vyžehlit na prkně a jedná se o tenký materiál, žehlete přes hadrovou plenu nebo utěrku. Nikdy nepokládejte žehličku přímo na materiál.

 

Pokyny k péči o plavky:

Ruční praní pouze ve studené vodě. Nesušit v sušičce ani na topení. Nepoužívat aviváž. Nebělit. Vyhněte se drsným povrchům. Neždímat. Nežehlit. Neukládejte vlhké do obalu. Sušit na stinném místě v leže. Spodní strana komponentů se může poškodit vlivem opalovacích krémů a utěsněné vlhkosti. Nikdy nebalte žádné plavky do vlhkého ručníku a nenechávejte dlouho uzavřené v obalu, pokud nejsou úplně suché. Plavky s komponenty nejsou určeny na koupání v minerální vodě.

 

Pár rad k péči o plavky:

Správná péče o plavky je velice důležitá. Při oblékání a svlékání mohou šperky nebo nehty látku poškodit, sezení
na drsném povrchu (dřevo, kameny, písek atd.) zapříčiňuje vytažení jemných vláken z látky a tím dochází k porušení povrchu původně hladké tkaniny. Působení kosmetických prostředků nebo silného potu může mít vliv na komponenty a elastická vlákna ze kterých jsou plavky zhotoveny. Plavky nenechávejte dlouho namočené v roztoku s pracím prostředkem vždy je důkladně vymáchejte. Vysoce chlorovaná voda ve spojení se slunečním světlem způsobuje vyblednutí barev a snižuje elasticitu vláken. Lesklá vrstva je choulostivá na oděr, obzvláště za mokra. Prosíme, snažte se jakémukoliv odírání bezpodmínečně zabránit. Po každém použití byste měli plavky vymáchat ve studené sladké vodě (ne v moři). Jak se budete o své plavky starat, tak dlouho vám vydrží.

 

ZWY0MDlm