Potřebujete poradit s velikostí? Napište nám tady nebo na whatsapp 720 154 791 :-) 

NOVINKY

arr3Ohlédnutí za naší přehlídkou na Czech Fashion week V sobotu 22.8.2020 se po roce opět uskutečnil Czech Fashion week, kde Fashion Island představil... arr3SHOWROOMPlavkový showroom v Praze. V showroomu můžete vidět námi nabízené typy plavek a část kolekce (... arr3KONTAKTY Fashion Island a Miss Paradise www.fashionisland.cz... arr3VIP v našich plavkáchVIP herečky, zpěvačky, moderátorky a Miss v našich plavkách v plavkovém speciálu... arr3Finalistky Miss 2019 v našich plavkácharr3Česká Miss - plavky a tunikyarr3Michaela OchotskáMichaela Ochotská na supercz... arr3Z naší přehlídky :)Jeden z článků z naší... arr3Miss Europe a třetí nejkrásnější ženou světa se stala Slovenka Laura LongauerováMiss Europe a třetí nejkrásnější žena světa Slovenka Laura Longauerová v našich plavkách. Více... arr3Focení v Dominikánské republiceJeden z článků z našeho focení v Dominikánské republice. Více fotografií a info tady: Ještě ani... arr3Focení v HarrachověJeden z článků z našeho focení v Harrachově. Více fotografíí a info tady:  Z Filipín rovnou do... arr3Agáta Prachařová na moleMiss Agáta Prachařová ve video reportáži z naší poslední přehlídky. “Reportáž tady”... arr3Představení autorské kolekce Fashion Island na Czech Fashion WeekPředstavení autorské kolekce Fashion Island na Czech Fashion Week 2018 Více fotografií a informací...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena 3 300 Kč (128 EUR)
Cena 1 900 Kč (74 EUR)
Cena 1 900 Kč (74 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 4 400 Kč (171 EUR)
Cena 5 500 Kč (213 EUR)
Cena 4 500 Kč (175 EUR)

NÁVŠTĚVA SHOWROOMU - OBJEDNÁNÍ

Připravujeme... .

Vzhledem k vládním nařízením máme zavřeno!
Jakmile bude možné otevřít, domluvte si prosím k návštěvě showroomu termín přes email nebo na facebooku či instagramu. Děkujeme.

Pokud potřebujete poradit s velikostí můžete napsat i na náš whatsapp. 

Všechny zásilky zasíláme prostřednictvím PPL. Doba dodání zboží z e-shopu je 10-12 pracovních dní. Část nabídky šijeme až po objednání. Pokud potřebujete plavky rychleji, můžete si přijít vybrat a zakoupit plavky z aktuální nabídky v našem showroomu. V showroomu najdete přes 300 plavek a část plážového a letního oblečení k zakoupení, ale nikoliv celou nabídku ve všech velikostech. Showroom také není výdejnou e-shopu!


ZTEwMjB