Potřebujete poradit s velikostí? Napište nám tady nebo na whatsapp 720 154 791 :-) 

NOVINKY

arr3Ohlédnutí za naší přehlídkou na Czech Fashion week V sobotu 22.8.2020 se po roce opět uskutečnil Czech Fashion week, kde Fashion Island představil... arr3SHOWROOMPlavkový showroom v Praze. V showroomu můžete vidět námi nabízené typy plavek a část kolekce (... arr3KONTAKTY Fashion Island a Miss Paradise www.fashionisland.cz... arr3VIP v našich plavkáchVIP herečky, zpěvačky, moderátorky a Miss v našich plavkách v plavkovém speciálu... arr3Finalistky Miss 2019 v našich plavkácharr3Česká Miss - plavky a tunikyarr3Michaela OchotskáMichaela Ochotská na supercz... arr3Z naší přehlídky :)Jeden z článků z naší... arr3Miss Europe a třetí nejkrásnější ženou světa se stala Slovenka Laura LongauerováMiss Europe a třetí nejkrásnější žena světa Slovenka Laura Longauerová v našich plavkách. Více... arr3Focení v Dominikánské republiceJeden z článků z našeho focení v Dominikánské republice. Více fotografií a info tady: Ještě ani... arr3Focení v HarrachověJeden z článků z našeho focení v Harrachově. Více fotografíí a info tady:  Z Filipín rovnou do... arr3Agáta Prachařová na moleMiss Agáta Prachařová ve video reportáži z naší poslední přehlídky. “Reportáž tady”... arr3Představení autorské kolekce Fashion Island na Czech Fashion WeekPředstavení autorské kolekce Fashion Island na Czech Fashion Week 2018 Více fotografií a informací...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena 1 900 Kč (74 EUR)
Cena 1 995 Kč (77 EUR)
Cena 1 900 Kč (74 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 250 Kč (10 EUR)
Cena 350 Kč (14 EUR)
Cena 5 500 Kč (213 EUR)


Ohlédnutí za naší přehlídkou na Czech Fashion week


V sobotu 22.8.2020 se po roce opět uskutečnil Czech Fashion week, kde Fashion Island představil plážovou kolekci 20/21 vytvořenou Lilianou Augustinovou.
Celá akce se konala na lázeňské kolonádě pod nádhernou střechou, která kolonádu zdobí, a kde pro tuto příležitost nechali pořadatelé postavit dlouhé přehlídkové molo. I přes nepřízeň počasí, kdy při přehlídce silně pršelo a foukal vítr byli diváci nadšeni.

V první části přehlídky modelky ukázaly modely z aktuální kolekce 2020. V druhé pak první novinky pro letní sezónu 2021, které budou v prodeji již v průběhu září.
Tradičně se i v nové kolekci objevují plavky zdobené Swarovski kamínky. Můžete se také těšit na nové střihy, hedvábné přehozy i letní šaty. Nově bude od konce roku kolekce plavek 2021 prodávána i v Dubaji.

Tváří přehlídky byla jedna z nejúspěšnějších českých modelek - modelka a vicemiss Veronika Chmelířová pracující převážně v zahraničí. Veronika vynesla dlouhé bílé letní šaty, které doplňují plavky zdobené stejnými komponenty. Šaty budou v nabídce i v dalších barvách.

Mezi dalšími modelkami se objevily Česká Miss Lea Šteflíčková, tanečnice a herečka, kterou můžete vídat v seriálu Slunečná, Natálie Stejskalová, finalistka České Miss Kateřina Wolmann Votavová, dále vítězky a finalistky dalších soutěží krásy jako Miss Czech Republic, Miss České republiky, Look Bella, Supermiss a další známé modelky. Všechny modelky kromě plavek a plážového oblečení měli i náušnice z naší nabídky.

   

 

 

ZTcxN